Oferta aktualna przez:

Chcesz zadbać o regenerujący sen i zdrowy rozwój maluszka oraz samemu zacząć się wysypiać?

Jesteś w dobrym miejscu!

Poznaj Program Poprawy Snu: WYSPANE OD POCZĄTKU

Wyspane od Początku to kompleksowy program dla rodziców dzieci w wieku 0 – 5 miesięcy oraz tych oczekujących dziecka, który poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces poprawy snu. Składa się kursu wideo, materiałów dodatkowych oraz wsparcia poprzez e-mail

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli Twoje dziecko:

Q

Wieczorami płacze lub jest nadpobudliwe

Q

Ma problemy z zasypianiem

Q

Budzi się w nocy i nie chce spać

Q

Jest marudne i nie wiesz co mu dolega

Q

Płacze przez sen

Q

Nie może zasnąć na drzemki

Q

Zasypia tylko przy piersi

Q

Zasypia tylko na rękach

Twoje dziecko nie chce lub nie może spać?

A może jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś? 

i Twoje dziecko nie ma problemów ze snem, ale:

Q

Chcesz zadbać o zdrowy rozwój maluszka od pierwszych dni

Q

Wiesz, że zdrowy sen jest kluczowym czynnikiem rozwoju małego dziecka

Q

Słyszałaś o "kryzysie czwartego miesiąca" i chcesz być przygotowana

Q

Wolisz zapobiegać niż leczyć

Q

Chcesz uniknąć kosztownych błędów

Q

Zależy Ci na pielęgnowaniu relacji w całej rodzinie

Q

Wolisz działać powoli i stopniowo zamiast wszczynać rewolucję po 6stym miesiącu

Jeśli tak, to

Dla kogo jest ten program?

Jeśli Twoje dziecko ma problemy ze snem a Ty:

Q

Czujesz, że brakuje Ci cierpliwości w ciągu dnia

Q

Czujesz się przemęczona i niewyspana

Q

Czujesz, że połączenie różnych ról i obowiązków zaczyna być zbyt dużym wyzwaniem

Q

Chciałabyś mieć również trochę czasu dla siebie

Q

Brakuje Ci czasu dla starszego rodzeństwa Twojego maluszka

Q

Zależy Ci na wychowaniu dobrego, mądrego i asertywnego człowieka

{

Kiedy gaśnie spontaniczna radość z dawania i brania, znikają również miłość i wzajemne zaufanie.

JASPER JUUL

 Moje dziecko śpi dobrze, dlaczego miałabym coś zmieniać? 

 

Współpracując indywidualnie z rodzinami zawsze pytam o historię snu maluszka. Od kiedy pojawił się problem i jak wyglądały początki. Wiesz jak rozpoczyna się 2/3 historii dzieci, które trafiają do nas w wieku 6-12 miesięcy?

“Na początku wszystko było dobrze, maluszek prawie cały czas spał, z krótkimi przerwami na jedzenie. W nocy budził się tylko dwa razy i generalnie nie mieliśmy problemów. Aż tu nagle, tak w okolicach 4tego miesiąca wszystko się zmieniło… 

 

…Dziecko mi się zepsuło”

 

 I od tego czasu było coraz gorzej i gorzej. Przez ostatnie miesiące wypróbowaliśmy już wszystkiego, usypialiśmy wcześniej/później, kupiliśmy specjalną piłkę do kołysania i usypiania, dawaliśmy kaszkę przed snem żeby się najadło, a jak już jest bardzo źle to jeździmy wokół bloku samochodem, bo tylko w foteliku w miarę zasypia…”

 

Tak, kryzys czwartego miesiąca

bardzo często mocno miesza w – wydawałoby się – już stabilnym śnie maluszka. Niestety niezwykle często rodzice, próbując ratować się jakoś i zyskać chociaż parę godzin snu, łapią się metod, które w krótkim okresie może i są skuteczne. Jednak długookresowo budują negatywne nawyki i pogłębiają problemy ze snem i częstymi wybudzeniami maluszka. 

Gdy po miesiącach nieudanej walki o odrobinę snu, trafiają do nas, maluszki mają już bardzo silnie wyrobione negatywne asocjacje i silnie zaburzoną higienę snu. Oczywiście – na zmiany i zadbanie o dobry sen nigdy nie jest za późno! Jednak w tym wieku i z taką senną historią, zmiany są zdecydowanie trudniejsze i wymagają wielu poświęceń ze strony rodzica i wysiłku maluszka. 

 

“Ok rozumiem, ale moja sytuacja jest wyjątkowa”

To prawda, każde dziecko jest inne i to TY JAKO MAMA ZNASZ SWOJE DZIECKO NAJLEPIEJ. Jesteś specjalistką od swojego dziecka. (Ja jestem tylko specjalistką od snu dzieci). Dlatego będziesz mogła wybrać z różnych metod, które Ci podaję i będziesz mogła pewne kroki dopasować do Waszej konkretnej rodziny, do waszej indywidualnej sytuacji. W trakcie kursu pokażę Ci które elementy będziesz mogła dopasować a przy których lepiej trzymać się sztywno tego co opisuję. 

Ponieważ to prawda, że każdy jest inny i wyjątkowy. Ale z drugiej strony, na poziomie podstawowym wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy pewne niezbędne, podstawowe potrzeby do zaspokojenia. Mamy takie same mechanizmy biologiczne czy psychofizyczne które wpływają na nasze funkcjonowanie. Mimo że każde dziecko jest inne mamy pewne normy, do których porównujemy nasze pociechy. Sprawdzamy wzrost, wagę, centyle, pewne kroki milowe jakie powinny pojawić się w trakcie rozwoju. Wiemy też jakie powinny być wyniki krwi, by nazwać je prawidłowymi oraz jakie jest prawidłowe albo nieprawidłowe żywienie.  

Tak samo jest ze snem.

To co Ci tutaj podaje to twarda wiedza, fakty oraz doświadczenie moje i moich klientów. 

To nie jest tak, że to może zadziała, a może nie, albo zadziała tylko jeśli będziecie mieli szczęście i będziecie bardzo mocno trzymąć kciuki. NIE. To jest sprawdzony, zbadany naukowo proces, który po prostu działa.

 

Postawmy jednak sprawę jasno – konkretne rezultaty będą od Ciebie wymagały pewnej pracy.

To nie jest tak, że sprzedaję Ci jakiś “jeden magiczny trik”, dzięki któremu, wystarczy, że otworzysz ten program, a dziecko samo już zacznie przesypiać noce. Jeśli na to liczyłaś, to niestety muszę Cię zawieźć. 

 

A więc czy Ten program jest dla Ciebie? 

…A może samo wyrośnie?”

Zastanawiasz się czy nie poczekać aż maluszek samo wyrośnie z problemu? Faktycznie większość dzieci wyrasta. Pytanie tylko kiedy. W wieku 2 lat, 3 lat, 5 lat?

Trzeba zastanowić się czy chcesz i czy możesz tyle czekać. Jak brak snu wpływa z jednej strony na rozwój maluszka, a z drugiej na wasze relacje w rodzinie.

{

NIE CZEKAJCIE AŻ PROBLEMY ZE SNEM MINĄ Z WIEKIEM! U nas nie minęły, a było coraz gorzej. Niestety zwlekałam z konsultacją snu ponieważ naczytałam się rad, że synkowi przejdzie, ma jeszcze czas, to jeszcze maluch i potrzebuje bliskości. No wiadomo że potrzebuje bliskości, ale snu również!! (zresztą tak samo ja i mój partner). Na szczęście dzięki współpracy z Wyspane udało się to wszystko poodkręcać i teraz jestem wyspaną (i szczęśliwą) mamą, wyspanego 3 latka, który śpi u siebie w pokoju i otrzymuje zdecydowanie więcej bliskości niż sprzed rewolucji sennej – ponieważ teraz mam na to czas i energię. Skończyły się też ciągłe walki, wieczorem bo trzeba iść spać, rano bo trzeba wstać i iść do przedszkola.  Wiecznych histerii z rzucaniem się na ziemię też mamy mniej.

Sylwia, mama Leona (3 lata)

A dla kogo NIE JEST?

To nie jest program dla Ciebie, jeśli:

Szukasz magicznego sposobu, który zadziała bez Twojego zaangażowania

Wierzysz, że dziecko można zaprogramować jak komputer i po tym programie już nigdy nie będziecie mieć gorszych nocy a dziecko już zawsze będzie przesypiało całą noc

Twoje dziecko skończyło już 5 m-c. W takim wypadku zapraszam Cię do Programu Poprawy Snu: WYSPANE MALUSZKI.

Jak poprawić sen dziecka i relacje w rodzinie?

Rozwiązaniem jest Program Poprawy Snu:

Wyspane Od Początku (0-5m)

Pierwszy tak praktyczny i kompleksowy program poprawy snu dziecka, który poprowadzi Cię za rękę , niczym GPS podczas podróży, krok po kroku z punku A do punktu Z, najlepszą i najbardziej optymalną drogą.

1# Kurs video

6 modułów

24 lekcje

4 godziny nagrań

Dostęp, aż na 8 tygodni.

2# BONUSY

Mam dla Ciebie aż 9 materiałów dodatkowych!

checklisty, infografiki

ebook, podsumowania

karty pracy

3# Społeczność

 Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy wsparcia tylko dla absolwentów, w której otrzymasz realne wsparcia w trakcie pracy nad snem maluszka.

4# WSPARCIE MAILOWE!!

Możliwość wysłania do mnie e-mailem:

do 4 pytań w tematyce szkolenia

do 4 tygodni od momentu zakupu

Jak zmieni się Twoje rodzicielstwo i Twoje relacje z bliskimi jeśli:

Ty i Twoje dziecko będziecie się wysypiać

Będziesz miała siłę czerpać radość z każdej chwili spędzonej z maluszkiem

Znajdziesz czas, by pogodzić te wszystkie obowiązki rodzicielskie i domowe

Będziesz mogła pozwolić sobie również na chwilę dla siebie

{

Dziękuję Ci za pomoc. Kupiłam to szkolenie jeszcze w ciąży nauczona doświadczeniem i problemami ze snem jakie mieliśmy z naszym starszym synem. Tym razem wolałam dmuchać na zimne i od razu wszystko robić jak należy.  Po wprowadzeniu rad w życie, widzę że to wszystko wygląda zupełnie inaczej niż przy pierwszym synku. U Bartka pierwsze 4 miesiące były w miarę bezproblemowe, a po czwartym miesiącu nagle wszystko się zepsuło. I tak skończyliśmy z pobudkami co 45 min, na które tylko cyc pomagał, więc cały ciężar był tylko na mnie…  Doczekałam do 14go miesiąca, kiedy już nie wytrzymałam i zgłosiłam się po pomoc (nie wiem czemu tyle zwlekałam, nie pytaj…). Z Maksem sytuacja jest zupełnie inna. Maksym już teraz potrafi zasypiać samodzielnie! I właściwie obyło się bez nauki samodzielnego zasypiania – to przyszlo samo, wystarczyło trzymać się planu z kursu. No i bez urojenia jednej łzy.

Małgosia, mama Bartka i Maksata, mama Zuzy 

W czym PPS jest lepszy od konsultacji?

Oglądasz kiedy chcesz, jak długo chcesz i ile razy chcesz

Zauważyłam, że podczas indywidualnych konsultacji dużym wyzwaniem dla rodziców jest zorganizowanie 60-90 min na omówienie sytuacji ich rodziny. Prawie zawsze, w połowie sesji wybudza się maluszek i jeden z rodziców (zazwyczaj tata) musi wychodzić do dziecka. Przez co potem gdy wraca spora część treści mu umyka. Dodatkowo konsultacje są długie, a ogrom wiedzy i informacji jakie rodzice muszą zapamiętać byłby przytłaczający, nawet dla kogoś kto nie jest niewyspanym i zmęczonym rodzicem, który co chwila musi wychodzić do dziecka.

Microlearning i powtórki

Nagrania trwaja zazwyczaj około 15 min. Tak by można było łatwo je skonsumować, nawet w przerwie między karmieniami maluszka, by potem sukcesywnie wdrażać w praktykę podane tam rozwiązania. Dodatkowo zawsze możesz wrócić do materiału, obejrzeć jeszcze raz. Jeśli mówię za szybko możesz zmniejszyć tempo nagrania, jeśli mówię za wolno przyspieszyć. Szanuję Twój czas!

Zadania domowe

Do kursu dołączone są zadania domowe, które pozwolą na sukcesywne, krok po kroku, wdrażanie zmian w życie.

Materiały dodatkowe

Do kursu dołączone są materiały dodatkowe: linki, pdf, infografiki itp. które uzupełniają i podsumowują wiedzę z kursu i które pozwolą Ci na łatwy powrót do treści i szybkie przypomnienie sobie szczegółów.

Dostajesz pełną wiedzę

Dzięki czemu w momencie gdy pojawi się regres snu – a pojawi się na pewno i to nie raz – nie będziesz musiała znowu zgłaszać się do specjalisty po pomoc, lecz sama będziesz specjalistą od snu swojego dziecka, sama więc będziesz wiedziała kiedy i co należy poprawić. Szybciej też zauważysz, że  chyba zboczyliście lekko z trasy do wyznaczonego celu. Dzięki temu będziesz mogła szybciej i skuteczniej zareagować

{

Dzieci zachowują się lepiej gdy czują się lepiej. 

JANE NELSEN, Pozytywna Dyscyplina

Program, który przeprowadzi Cię przez cały proces poprawy snu dziecka

Z czego składa się program:

1# Kurs video: 5 modułów:

Moduł I

$

Dowiesz się jak zbudowany jest kurs i jaki sposób pracy z kursem będzie najbardziej optymalny

$

Poznasz 3 filary pracy nad snem, które są podstawą podstawą elastycznego, indywidualnego, a przez to skutecznego podejścia

$

Dowiesz się dlaczego warto zadbać o sen od pierwszych dni

$

Zrozumiesz jak sen wpływa na relacje w całej rodzinie i jak dbając o sen możesz zadbać o poczucie bezpieczeństwa i wartości dziecka

$

Zauważysz jak nasze oczekiwania i przewidywania wpływają na nasze podejście do snu i pracy nad snem

$

Wymagające (HNB) i Wysoko Wrażliwe Dziecko (WWD) czy "łatwe w obsłudze" od czego to zależy i różnice w podejściu

Moduł II

$

Jak stworzyć zdrowe i BEZPIECZNE miejsce, które pomaga maluszkowi zasnąć

$

Dowiesz się jak może wyglądać cosleeping oraz jakie ma on wady i zalety

$

Zobaczysz co to jest bedsharing i co trzeba wiedzieć zanim się na niego zdecydujesz

$

Jaka jest rola smoczka w śnie maluszków. Kiedy jest on pomocny a w jakich przypadkach zaburza sen.

$

Dowiesz się kiedy można spać z dzieckiem, a kiedy warto rozważyć osobne strefy snu

$

Jak i kiedy używać białego szumu.

$

Jak zorganizować pokój i łóżeczko dziecka

$

Jakie są czynniki ryzyka i jak zapobiegać SIDS

Moduł III

$

Dowiesz się co to są cykle i fazy snu i jak wyglądają one u małego dziecka. Dowiesz się też jakie ma to praktyczne skutki w śnie maluchów.

$

Czym różni się sen małego dziecka i dorosłego.

$

Zobaczysz jak sposób zasypiania wpływa na poczucie bezpieczeństwa maluszka

$

Zrozumiesz dlaczego maluszek tak często się budzi i dowiesz się co zrobić by NATURALNIE zmniejszać ilość tych wybudzeń

$

Dowiesz się dlaczego samodzielne zasypianie jest tak potrzebne maluszkom

$

Dlaczego tak trudno odłożyć uśpionego maluszka.

$

Dowiesz się co to są rytuały i jak przeprowadzać je po mistrzowsku, tak żeby pokochała je cała rodzina

$

Dowiesz się kiedy i jakie rytuały warto stosować. Jak dostosować je do pory dnia oraz wieku dziecka.

$

Dlaczego mówi się że "Dobry sen zaczyna się o poranku" i co Ty rodzicu możesz z tym zrobić

$

Kiedy i dlaczego rytuał nie działa.

$

Jak Twoje emocje wpływają na zasypianie dziecka.

Moduł IV

$

Jakie są normy i czego się spodziewać na poszczególnych etapach rozwoju

$

Co rodzic może zrobić w poszczególnych tygodniach życia dziecka by wspomóc jego rozwój i dobry sen

$

Jak skoki rozwojowe wpływają na sen i co możemy zrobić by zmiany te sprzyjały poprawie snu, zamiast go pogarszać

$

Jak wygląda sen u wcześniaków i noworodków

$

Ten moduł to jest taka "Szczegółowa instrukcja obsługi maluszka". Krok po kroku, tydzień po tygodniu.

Dowiesz się również jak wiedzę z tego i poprzednich modułów wprowadzać w życie, tak by miało to realny wpływ na sen dziecka i nie przytłoczyło Was zbyt dużą ilością zadań w jednym czasie. Dowiesz się które działania są kluczowe na początku życia maluszka, a które warto wprowadzać dopiero po czasie, kiedy maluszek osiągnie pewne kroki milowe w rozwoju. Zobaczysz też jak szybko normy te się zmieniają i jak, na bieżąco dostosowywać swoje działania, do dynamicznego rozwoju maluszka. Tak by przez cały czas sprzyjały one długookresowemu rozwojowi i polepszaniu snu dziecka. 

Moduł V

$

Dowiesz się jak sposoby nauki samodzielnego zasypiania można stosować, tak by nauka przyszła naturalnie, czasem nawet niezauważenie.lny

$

Poznasz 2 łagodne metody nauki zasypiania, które są moją autorską wersją znanych i dobrze przebadanych, pod względem skuteczności, metod nauki samodzielnego zasypiania

$

Jakie metody, które nie wiążą się z płaczem, możesz stosować nawet u noworodka

$

Jakie mogą być dalsze kroki pracy nad snem dziecka w kolejnych miesiącach życia.

Modułów

Lekcje

Godziny nagrań

Jednak to nie wszystko!

2# AŻ 9 BONUSÓW

Wraz z Programem Poprawy Snu: Wyspane Od Początku otrzymasz aż 9 materiałów dodatkowych

$

Narzędzie do trakingu snu dziecka

$

EBOOK - 16 powodów by zadbać o sen dziecka już dziś.

$

Checklisty

$

Karty pracy dot. emocji

$

Koło uczuć

$

Infografiki

$

Podsumowania

Zobacz jak wygląda platforma kursowa:

{

Powinniście pracować w szpitalach na oddziałach położniczych i w szkole rodzenia. Ta wiedza powinna być obowiązkowa! Jestem w szoku jak dużo można popełnić błędów ( i w szoku jak ja mogłam tego nie zauważać) Polecam Was wszystkim moim znajomym z małymi dziećmi i w ciąży!

Magda oraz Bartek i Borys (5 mc)

Dlaczego wyspane.pl?

R

Doświadczenie

Od 2017 r pomagam rodzicom i ich  małym dzieciom zdrowo się wysypiać

R

Wiedza

Jestem certyfikowanym konsultantem snu, wiedze czerpię od specjalistów krajowych jak i zagranicznych

R

Empatia

Byłam w tym miejscu co Ty teraz. Moje dziecko również nie chciało spać. Wiem jak trudne jest to wyzwanie dla młodych rodziców

R

Współpraca

Współpracuję ze specjalistami, zarówno związanymi ze snem jak i zdrowiem i psychologią dzieci w ogóle

Nazywam się Magdalena Nowacka i jestem ekspertem ds. snu dziecka.

Moją misją jest niesienie pomocy niewyspanym rodzicom niewyspanych dzieci. Tak by pod koniec naszej wspólnej podróży były same wyspane osoby: wyspane dzieci, wyspane mamy, wyspane całe rodziny.

Jestem certyfikowanym konsultantem snu dziecka z międzynarodowym dyplomem Institute of Sensitive Sleep Consulting w Australii. 

Jestem również certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny – nurtu wychowawczego bez kar i nagród. 

Prywatnie natomiast jestem szczęśliwą i wyspaną mamą, wyspanych (zazwyczaj) dzieci: córeczki Uli (r. 2016) i synka Witka (r. 2018). Już teraz wyspanych. Choć nie zawsze tak było. Gdy urodziła się starsza córka, obie poznałyśmy, aż za dobrze co to są bezsenne noce, wieczorny długi płacz, problemy z zasypianiem czy pobudki co 45 min… Przebyłyśmy obie bardzo długą i wyboistą drogę, żeby dojść do harmonii i spokojnego snu. Ty nie musisz iść taką krętą ścieżką jak ja. Wystarczy, że zostaniesz ze mną i razem sprawnie dojdziemy do celu – spokojnego i zdrowego snu Twojego dziecka. A skoro jesteś na tej stronie, zrobiłaś/eś już pierwszy krok. Jesteś na dobrej drodze – autostradzie, która prowadzi do zdrowego i równoważonego rozwoju Twojego dziecka.

Opinie

Polecam ten program z całego serducha. Jest dokładnie dopracowany i poukładany. Zobaczyłam ile błędów popełniałam i co można zrobić inaczej. Wszystko wdrażałam przerabiając moduły i już w pierwszych dniach zobaczyliśmy efekty. Nie mogłam w to uwierzyć. A wcześniej wydawało mi się że pierwszy rok z dzieckiem, to musi być nieprzespany. Dobrze, że tak szybko do Was trafiłam. Dziękuję!

Kasia, mama Laury (4 miesiące)

Trzy tygodnie od zakupu kursu nasze dziecko zasypia samodzielnie i to bez żadnego wypłakiwania. Noce też rewelacja z 9 pobudek zrobiły się 2-3, a ostatnio zdarzyły się nawet dwie przespane noce. Dziękujemy i polecamy wszystkim niezdecydowanym. Warte każdych pieniędzy!

Anna i Łukasz, rodzice Juliusza (4 miesiące),

Polecam ten program wszystkim moim koleżankom w ciąży więc u WAs też chętnie podzielę się opinią. Jesteś REWELACYJNA i uratowałaś nam noce. Szkoda że wcześniej nie wiedziałam, że są specjaliści od snu. Po kursie uporządkowaliśmy plan dnia, wprowadziliśmy rytuały i wykorzystuję skoki rozwojowe na naszą korzyść – tak jak opisujesz. Jak do Was trafiłyśmy Hania całe wieczory spędzała w chuście albo na rękach i tylko w ten sposób zasypiała. Płakała, zasypiała na 5 minut i znowu budziła się z płaczem. I tak w kółko nawet do północy. Nic nie pomagało, ani chusta, ani kangurowanie, ani bujaczki. Teraz bardzo często zasypia w łóżeczku, a nawet jeśli nie, to przede wszystkim nie płacze tak przeraźliwie całymi wieczorami. I co najważniejsze mam plan co robić dalej tak by zaczęła przesypiać noce. Dziękuję!

Karolina, mama Hani (1 miesiąc)

Kiedyś pisała Pani, że maile od zadowolonych klientów dają Ci motywacje do działania i zawsze są mile widziane. No więc piszę by Panią zmotywować 😉 A tak na prawdę bardzo gorąco podziękować. Wykupiłam Wasze szkolenie Wyspane od Początku jak synek miał 2 miesiące i po zastosowaniu się do rad z kursu, praktycznie od razu zauważyliśmy różnicę. Szczerze nie mogłam w to uwierzyć i na początku stwierdziłam, że to na pewno przypadek. U nas od pierwszych dni były ogromne problemy ze snem Stasia, a moja ostatnia przespana noc to była gdzieś na początku 8go miesiąca ciąży, bo potem brzuch i pęcherz nie dawały mi się wyspać. Od samego początku mieliśmy milion pobudek w nocy, a potem w dzień Staś nadrabiał, a ja i partner już niekoniecznie… Myślałam że to szybko minie, że to tylko pierwszy miesiąc taki trudny i dziecko się nauczy. Ale u nas było coraz gorzej, pobudek coraz więcej i doszły wieczorne kolki, które trwały po 3-4 godziny płaczu i krzyku! Na szczęście natrafiłam na ten kurs, zobaczyłam ile robiliśmy błędów i jak w sumie proste sposoby mogą pomóc spać nam wszystkim. Wprowadziliśmy te porady w życie – w sumie nie było to takie trudne i okazało się że wszyscy możemy się wysypiać. Mamy zdecydowanie mniej pobudek w nocy, i chyba dzięki temu oraz że dostosowaliśmy plan dnia, wieczorem Staś spokojnie zasypia bez tych ciągnących się kolek, marudzenia i płaczu. 

Dagmara, mama Stasia (2 miesiące)

Oferta wygasa za:

Czy jest inna droga?

Kiedyś myślałam, że bezpłatne materiały wystarczą, aby pomóc mojemu dziecku się wysypiać i niestety był to początek mojej długiej i wyboistej drogi, którą Ty nie musisz iść.

Google, YouTube czy Facebook pękają w szwach od ogromu wiedzy z każdej dziedziny, a mimo to kupujemy książki, chodzimy na studia, korzystamy z kursów stacjonarnych, ponieważ w darmowej wiedzy jest sporo haczyków.

Możesz poświęcić wiele godzin na studiowanie różnych źródeł, na zbieranie okruszków wiedzy, którą być może uda się poskładać w całość. Może, któraś polecana na grupie czy blogu metoda w końcu się sprawdzi?

 

 

Czy jednak aby na pewno możesz sobie pozwolić na eksperymenty na własnym dziecku?

Masz dwie opcje:

Z facebookiem?

W wersji darmowej

Q

Każdy może coś napisać i wrzucić do sieci, jakość merytoryczna bywa wątpliwa

Q

Dostajesz tylko wycinki informacji, które nei zawsze da się poskładać w całość

Q

Tracisz setki godzina na poszukiwania

Q

Trudno zweryfikować które materiały są rzetelne i wiarygodne

Q

Brakuje ścieżki i planu działania od A do Z.  Uczysz się wszystkiego dookoła.

Q

Nie ma kogo spytać o radę czy poprosić o pomoc

Q

To że coś pomogło mamie na grupie, nie oznacza że w Waszej konkretnej sytucji też się sprawdzi

Czy ze mną?

Osobą, która odpowie Twoje pytania

R

Zadania domowe

Do kursu dołączone są zadania domowe, które pozwolą na sukcesywne, krok po kroku, wdrażanie zmian w życie

R

Materiały dodatkowe

Do kursu dołączone są materiały dodatkowe: linki, pdf, infografiki itp. które uzupełniają i podsumowują wiedzę z kursu i które pozwolą Ci na łatwy powrót do treści i szybkie przypomnienie sobie szczegółów.

R

Dostajesz pełną wiedzę

Dzięki czemu w momencie gdy pojawi się regres snu – a pojawi się na pewno i to nie raz –  sama będziesz wiedziała  i co należy poprawić. Szybciej też zauważysz, że chyba zboczyliście lekko z trasy do wyznaczonego celu. Dzięki temu będziesz mogła szybciej i skuteczniej zareagować.

Dołącz do Programu Poprawy Snu:

WYSPANE OD POCZĄTKU i zacznij się wysypiać!

CO OTRZYMASZ:

N

Kurs video
5 modułów, 24 lekcje. Dostęp na 8 tygodni

N

Zadania domowe do wykonania krok po kroku

N

Wsparcie mailowe – możliwość zadania 4 pytań dot. treści kursu do 4 tygodni od zakupu.

N

Dostęp do zamkniętej społeczności

BONUSY

BONUS #1
Ebook – dlaczego warto zadbać o sen dziecka JUŻ DZIŚ

BONUS #2
Traking do prowadzenia dziennika snu

BONUS #3-9
PDFy, checklisty, infografiki, karty pracy o emocjach, podsumowania do ściągnięcia

Łączna wartość rynkowa programu: 299 zł

Twoja inwestycja teraz:

299 zł  139 zł

(oszczędzasz aż 160 zł!)

 

Oferta wygasa za:

Ile jest warte dla Ciebie zdrowy rozwój Twojego dziecka ?

 Zobacz: inwestycja w Program Poprawy Snu: Wyspane od Początku to jest 139 zł. Dostajesz dostęp do kursu na 8 tygodni, czyli to wychodzi 17 zł za tydzień nauki! Tyle co kawa na mieście.

Zgodzisz się ze mną, że to niewielka cena za to, żeby móc w pełni, z radością i zaangażowaniem spędzać każdą chwile, którą poświęcasz swojemu dziecku?

Kiedy gaśnie spontaniczna radość z dawania i brania, znikają również miłość i wzajemne zaufanie.

JASPER JUUL

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie. Jestem tu, żeby pomóc.

kontakt@3.122.222.191

Co jeśli nie poradzę sobie z tym materiałem, albo będę mieć jakieś pytania czy wątpliwości?

Program ułożony jest w taki sposób żeby prowadzić Cię krok po kroku zaczynając od samego początku. Nawet jeśli Twoje dziecko nie spało jeszcze nigdy w swoim łóżeczku, a Ty nigdy nie interesowałaś się tematem snu. 

Podczas wprowadzania zmian w życie, oczywiście mogą pojawić się jakieś pytania i wątpliwości. Jak to bywa w pracy z ludźmi, również tymi najmniejszymi – nie da się przewidzieć wszystkich scenariuszy. Dlatego właśnie, daję Ci do dyspozycji WSPARCIE MAILOWE, w którym możesz zadać pytania dotyczące treści kursu oraz dostęp do ZAMKNIĘTEJ SPOŁECZNOŚCI, gdzie uzyskasz wsparcie i motywację do zmian. 

Karmię piersią, czy będę musiała odstawić dziecko od piersi, żeby zaczęło przesypiać noce?

 O nie!! Nie rób tego. A na pewno nie, ze względu na sen. Nie jest to konieczne, a wręcz bardzo często nieskuteczne (i nieodwracalne). To jest bardzo szeroko rozpowszechniony mit. W pierwszych tygodniach życia, częste karmienie, również w nocy, jest naturalne i wynika z potrzeby i głodu maluszka. W programie jednak pokażę Ci co zrobić, żeby ilość karmień nocnych  z miesiąca na miesiąc się zmniejszała zamiast powiększać do 10 razy w ciągu nocy. Co niestety nierzadko zdarza się u wielu 6-ścio czy 10-cio miesięcznych dzieci. I nie ma tutaj reguły czy maluszek jest karmiony piersią czy mlekiem modyfiowanym.

Czy będę musiała zostawić dziecko samo w pokoju do wypłakania?

Nie. “Cry It Out” nie jest polecaną przeze mnie metodą i nie znajdziesz jej w tym (ani żadnym innym) moim programie. Ja polecam zdecydowanie łagodniejsze metody nauki samodzielnego zasypiania, które są moją autorską wersją znanych i dobrze przebadanych, pod względem skuteczności, metod nauki samodzielnego zasypiania. Dla grupy wiekowej 0-5 miesięcy wybrałam 2 skuteczne i bardzo łagodne, naturalne metody, które rodzic będzie mógł dostosować do własnych preferencji i swojej indywidualnej sytuacji i temperamentu maluszka.

Czy da się nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania bez płaczu?

Jeśli działamy od samego początku, tak jak w tym kursie, to jest to jak najbardziej możliwe. Tak właśnie będziemy starali się działać pracując razem nad snem Twojego maluszka. Spokojnie, bez stresu, małymi kroczkami, by nauka przyszła naturalnie. A po co w ogóle uczyć? Tłumaczę to dokładnie w kursie. I nie, nie chodzi, o to że rodzice nie lubią czytać maluszkowi książki na dobranoc 😉

 

Moje dziecko ma: kolki / refluks / alergie / ząbkuje. Czy kurs jest dla nas?

Oczywiście, że tak. W prawdzie w tym kursie nie zajmujemy się szczegółowo medyczynymi przyczynami problemów ze snem. Jednak o sen dziecka warto zadbać zawsze, a w szczególności wtedy gdy wiemy,  że sen ten jest utrudniony. Dodatkowo podczas współpracy bardzo często okazuje się, że przyczyna problemów ze snem, wcale nie leżała po stronie medycznej. A szczególnie często dzieje się tak, gdy rodzice przychodzą z maluchem, który nie śpi przez ząbkowanie. Dzieci, które mają prawidłowo wyrobione nawyki okołosenne i higienę snu, śpią zdecydowanie lepiej i nie wybudzają ich przejściowe problemy z ząbkami. 

Dlaczego dostęp jest na 8 tygodni?

Materiały wideo trwają ok 4 godzin, dlatego kurs spokojnie dasz radę przerobić i przynajmniej częściowo wdrożyć w 1-2  tygodnie. Wiem jednak, że mogą zdarzyć się różne sytuacje, które opóźnią w czasie wprowadzanie zmian (np. przeprowadzka, narodziny młodszego rodzeństwa, czy choroba malucha). Każdy też jest inny, ma inną sytuację życiową, dziecko każdego z Was jest wyjątkowe – dlatego tempo przerabiania kursu i wdrażania zmian będzie się różnić u różnych osób. Może też będziesz chciała wrócić do materiału wideo po czasie by odświeżyć sobie jakieś informacje. Stąd też ten dodatkowy czas.

Pamiętaj jednak, że wsparcie mailowe trwa 4 tygodnie, dlatego żebyś w pełni skorzystała z tego programu, od razu weź się za naukę i sukcesywnie przerabiaj materiały. Dzięki temu wszelkie wątpliwości, jakie pojawią się podczas przerabiania kursu będziesz mogła konsultować ze mną.

PS Materiały dołączone do kursu, możesz sobie pobrać i zostają już z Tobą na zawsze 🙂